Sina Tur bünyesinde okul departmanımız 2011 yılından itibaren hizmete başlamıştır. Hizmet sürecimizde ana faaliyetimiz öğrencilerimizi okuldan evine, evinden okula güvenli bir şekilde taşımaktır.

Trafik ortamı insan ağırlıklı bir ortamdır. Dolayısı ile aracın ve yolun kusurunu büyük ölçüde ortadan kaldıracak faktör yine insandır. Bu nedenle güvenli bir trafik için sürücülerimizin sürekli eğitimi temel çözüm odağımızdır. Servis hizmet kalitesini geliştirmenin en etkin ve verimli yolu yönetim kalitesini geliştirmek ve sürücülerimizin eğitimini sürekli vermekten geçer. Okullarımızın açılacağı her eğitim öğretim döneminden önce tüm sürücü ve hosteslerimizin gerekli tüm eğitim ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve yönetmelikleri sürekli takip ederek gerekli güncellemeleri zamanında yaparak, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak, ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız.Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimlerle de araçlarımızda ki tüm eksiklikleri giderilerek,kusursuz olarak hizmete başlamaktayız.

Öğrenci Servis Taşımacılığında ana politikamız, taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlayarak, kurumsal iş yapış tarzımız ve kalitemizle, müşterilerimizin, Sina Tur’u güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını sağlamak; böylece velilerden ve okul idaresinden aldığımız olumlu geri bildirimlerin, potansiyel yeni müşterilerimize referans olmasını sağlamaktır.